Apartamenty STAR

Kołobrzeg
adres: ul. Józefa Bema 1a, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
 • telefony: 662-586-629
 • WAŻNE! Powołaj się na informacje noclegi.interia.pl,
  i zapytaj o aktualne promocje.
 • www: prywatne www, prywatne www
 • GPS:
Za nocleg od: 28
Liczba miejsc: 56
 • Opis obiektu
 • Mapa
 • Fotografie
 • Opinie polecające
 • Wyślij zapytanie
 • Ceny - informacja dodatkowa

  SUNRISE 22-25.07.2017. WSZYSTKIE APARTAMENTY SĄ ZAJĘTE.

  Minimalny czas pobytu to 3 dni, w sezonie to 7 dni.

  Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości kosztu pobytu.

  POLECAMY WYSOKIE RABATY NA DŁUGI URLOP POZA SEZONEM.

  oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
  apartamenty4 osobowe10110-420/apartament
  apartamenty5 osobowe2138-420/apartament
  apartamenty6 osobowe1166-420/apartament

  Apartamenty

  Apartamenty komfortowo wyposażone, stylowo urządzone.

  Na apartament składa się: 1-2 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia lub aneks kuchennyz pełnym wyposażeniem, łazienka.

  Niektóre apartamenty z balkonami.

  W apartamencie TV.


  Apartament STAR (ul. Jozefa Bema) dla max. 4 osób, o powierzchni 53 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, otwarta kuchnia, łazienka, WC, przedpokój, balkon. Apartament usytuowany jest na wysokim parterze budynku, w odległości 800 m od morza. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. W pobliżu kort tenisowy i plac zabaw.
  Apartament MORELOWY (ul. Wylotowa) dla max. 4 osób, o powierzchni 52 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze budynku. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. Odległość do plaży 350 m. W pobliżu plac zabaw.
  Apartament KLONOWY nr.4 (ul. Klonowa) dla max. 4 osób, o powierzchni 48 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, 2 balkony. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze budynku. Do dyspozycji w budynku zamknięty garaż. Odległość do plaży 250 m.
  Apartament KLONOWY nr.5 (ul. Klonowa) dla max. 5 osób, o powierzchni 50 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, 2 balkony. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze budynku. Do dyspozycji w budynku zamknięty garaż. Odległość do plaży 250 m.
  Apartament w Aparthotel DIVA-SPA**** (ul. Kościuszki) dla max. 4 osób, o powierzchni 42 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, balkon. Apartament usytuowany jest na 5 piętrze budynku. W obiekcie za dodatkową opłatą basen, zabiegi SPA. Odległość do plaży 200 m.
  Apartament MAJOWY (ul. Chodkiewicza) dla max. 5 osób, o powierzchni 64 m2. Na apartament składa się 2 sypialnie, salon z jadalnią, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, balkon. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze budynku. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. Odległość do plaży 800 m. W pobliżu kort tenisowy, boiska sportowe i plac zabaw.
  Apartament MUSZELKOWY (Kołobrzeg-Grzybowo) dla max. 4 osób, o powierzchni 35 m2. Na apartament składa się aneks sypialny, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, taras. Apartament usytuowany jest na parterze budynku. Na terenie kompleksu parking i plac zabaw. Odległość do plaży 5 min.
  Apartament JOLANTA (ul. Walki Młodych) dla max. 4 osób, o powierzchni 50 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, kuchnia, łazienka, balkon. Apartament usytuowany jest na 3 piętrze budynku. Parking przy obiekcie. W sezonie letnim wypożyczalnia rowerów w budynku. Odległość do plaży 1500 m.
  Apartament CZERWONY(ul. Wylotowa) dla max. 4 osób, o powierzchni 38 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Do apartamentu przynależy bezpłatne, prywatne miejsce parkingowe. Odległość do plaży 450 m. W pobliżu boiska sportowe i plac zabaw.
  Apartament BIAŁY (ul. Wylotowa) dla max. 4 osób, o powierzchni 38 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Do apartamentu przynależy bezpłatne, prywatne miejsce parkingowe Odległość do plaży 450 m. W pobliżu boiska sportowe i plac zabaw.
  Apartament SONIA (Kołobrzeg-Grzybowo) dla max. 4 osób, o powierzchni 50 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze budynku. Osiedle zamknięte, ogrodzone, z parkingiem, placem zabaw, kortem tenisowym i boiskiem. Odległość do plaży 10 min.
  Apartament SOLNY (107) (ul. Solna) dla max. 4 osób, o powierzchni 40 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze budynku. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. Odległość do plaży 450 m.
  Apartament SOLNY (309) (ul. Solna) dla max. 6 osób, o powierzchni 64 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. Odległość do plaży 450 m.

  Obiekt

  Na terenie obiektu: miejsce parkingowe, garaż.
  W niektórych apartamentach akceptacja zwierząt po uzgodnieniu.

  Atrakcje w pobliżu

  Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe ciągnące się kilometrami w miejscowości oraz w pasie nadmorskim.

  Atrakcje turystyczne: molo spacerowe, port jachtowy, letnie koncerty plażowe

  Dla dzieci plac zabaw.

  Gastronomia

  W pobliżu bary i restauracje.

  Położenie

  Apartamenty położone są w różnych częściach miasta, blisko centrum, blisko plaży.
  W pobliżu punkty usługowo-handlowe.

  Atuty

  Apartamenty indywidualnie urządzone i kompletnie wyposażone, blisko plaży i centrum.
  Dla większej liczby gości, grupy przyjaciół, większej rodziny, posiadamy również po 2 apartamenty w jednym budynku.

  Zapraszamy

  ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!!!

  Wyślij zapytanie

Partner serwisu